Medela Ohřívač Calesca

Kód: K020.0000
Neohodnoceno
45 144 Kč
Produkt je k dispozici na objednávku
Položka byla vyprodána…

Calesca je přístroj pro suchý ohřev a rozmrazování mateřského mléka v nemocničním provozu – optimalizuje a standardizuje procesy.

Detailní informace

Termín a cena doručení - * zde naleznete bližší informace ohledně doručení

Detailní popis produktu

Ohřev a rozmrazování mateřského mléka s Calescou

Navržena pro individuální péči na NJIP. Calesca je přístroj pro suchý ohřev a rozmrazování, který pomáhá optimalizovat a standardizovat procesy s mateřským mlékem za dodržení vysokých hygienických podmínek. Calesca udržuje nutriční hodnoty mateřského mléka ohřátím na teplotu, která odpovídá odsátému mléku a nevystavuje ho velkému teplu. Hygienická jednorázová vložka drží láhev nebo stříkačku na svém místě. Vyvinutá jako samostatná jednotka k lůžkům, která může být umístěna na infuzních tyčích vedle každé NJIP postele nebo na pracovní desce pro přípravu krmení. Tím se minimalizuje riziko záměny. Vzhledem k tomu, že je snadno ovladatelná, může být obsluhovaná rodiči, což podporuje zapojení rodiny do péče a flexibilní dobu přípravy krmení.

Medela Ohřívač Calesca

Výhody Calescy

Calesca pomáhá udržovat optimální nutriční hodnoty mateřského mléka a poskytuje bezpečný, hygienický a standardizovaný způsob přípravy krmení. S Calescou může být mléko ohříváno ze tří různých teplot: pokojové, chlazené, mrazené. Na ohřev v Calesce je možné použít všechny Medela láhve a většinu nádob do 250 ml, stejně jako stříkačky 1 l - 60 ml. Po ukončení ohřívacího cyklu Calesca udržuje mléko teplé po dobu 30 minut bez narušení celistvosti mléka. Díky cirkulaci teplého vzduchu v uzavřené komoře bez vody, Calesca eliminuje riziko kontaminace.

  • Šetrný ohřev pomáhá zachovat živiny
  • Podporuje zapojení rodiny do péče
  • Flexibilní doba přípravy krmení
  • Eliminuje riziko kontaminace
  • Minimalizuje riziko záměny
  • Hygienické řešení a šetří čas
  • Pohodlné a snadné použití

#tab-Balení obsahuje#

1x Ohřívač Calesca
1x Síťový kabel Calesca

#tab-Balení obsahuje#

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení
Hmotnost balení: 2,00 kg
Provoz bateriový: ne
Provoz síťový: ano (100-240V, 50/60Hz, 2.5A)
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: