Medela odsávací souprava double Hands-Free™

Kód: K101045989
Novinka Tip
7 hodnocení
2 090 Kč
Skladem (>5 ks)

Medela odsávací souprava Hands-free, naše první nositelná odsávací souprava. Navržena na základě rozsáhlého výzkumu, s anatomickým tvarem pro maximální pohodlí. Přenosnost se snoubí s designem díky našim ultralehkým sběrným nádobkám na mléko, které se diskrétně vejdou do podprsenky, aniž by vás zatěžovaly. Navrženo tak, abyste měli volné ruce pro všechny vaše potřeby. Snadno se čistí, má pouze tři části, čímž oceníte svůj drahocenný čas pro další důležité věci v životě zaneprázdněné maminky.

Detailní informace

Termín a cena doručení - * zde naleznete bližší informace ohledně doručení

Detailní popis produktu

Medela odsávací souprava double Hands-Free™

Anatomický tvar: Na základě desítek let zkušeností matek a vědeckých poznatků v oblasti laktace vytvořila společnost Medela sběrné nádobky Hands-free, které byly navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru vašich prsů a zajistily efektivní odsávání mléka a pohodlí.

Ultra lehké: Hands-free sběrné nádobky patří mezi nejlehčí dostupné nádobky (76 g každý) a jsou navrženy tak, aby se pohodlně a diskrétně vešly do podprsenky.

3 díly, snadné čištění a sestavení: Pouze tři díly k čištění a možnost mytí v myčce nádobí (pouze na horním stojanu) pro ještě větší pohodlí.

Průhledný design: Umožňuje snadno zkontrolovat, zda bradavku do tunelu umisťujete správně, zabraňuje tření a podporuje efektivní tvorbu mléka. Průhledné nádobky vám pomohou zpozorovat, kdy a jak mléko teče.

Připojte a odsávejte: Hands-free sběrné nádobky rychle připojíte k odsávačce Freestyle Flex™ nebo Swing Maxi™ NEW a můžete začít!  

Medela odsávací souprava double Hands-Free™
Medela odsávací souprava double Hands-Free™

Noste ji společně s kojící podprsenkou

Hands-free odsávací souprava je určena pro maminky, které potřebují mít během odsávání volnost pohybu.   Naše nositelné nádobky pro odsávačky mateřského mléka se pohodlně vejdou do většiny kojicích podprsenek, což znamená, že můžete mít volné ruce a odsávat zcela bez obav. Podívejte se na naši kojicí podprsenku 3v1 s technologií Adaptive Stretch™.

Navržena na míru i na funkčnost  

Jedinečný design vycházející z anatomie kojících prsů, který nabízí skvělou oporu pro prsy a zejména pro citlivou tkáň tvořící mléko.1, 2

Naprostá diskrétnost, pohodlí a komfort

S hmotností 76 g patří naše sběrné nádobky Hands-free k nejlehčím na trhu. Nebudou vás zatěžovat, zatímco vaše ruce budou volné, aby se mohly věnovat všemu ostatnímu, co máte na seznamu úkolů.

Důvěryhodný odborník na krmení mateřským mlékem již více než 60 let

Medela vám přináší nové Hands-free sběrné nádobky, které jsou unikátně navrženy tak, aby se hodily k většině tvarů prsů a kojicích podprsenek.

Jedna odsávačka, dva způsoby odsávání

S Hands-free odsávací soupravou Medela můžete ke své klasické odsávačce přidat další způsob odsávání, což vám dává svobodu volby způsobu odsávání a sběru mléka pouze s jednou odsávačkou. Pomůže vám najít řešení pro jakoukoli situaci při odsávání bez kompromisů ve výkonu.3 Hands-free odsávací soupravu lze jednoduše připojit k vaší stávající odsávačce Medela Freestyle Flex™ nebo Swing Maxi™ a užívat si vynikajícího zážitku z odsávání. 

#tab-Balení obsahuje#

  • 2x sběrné nádobky
  • 2x prsní nástavec Hands-free S (21 mm)
  • 2x prsní nástavec Hands-free M (24 mm)
  • 2x membrána Hands-free
  • 1x hadička Hands-free
  • 1x návod k použití

#tab-Balení obsahuje#

Reference

1. Gooding MJ et al. J Ultrasound Med. 2010; 29(1):95–103.

2. Prime DK et al. 6th Academy of Breastfeeding Medicine Europe Conference, 18-20 May 2018, Rotterdam, Netherlands; 2018.

3. Gridneva Z et al. Clinical Nutrition Open Science. 2023; 49:28–36.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství - odsávací sety
Kojím: ano, ne
Hmotnost balení: 0,4 kg
Materiál bez bpa: prsní nástavec - polypropylen (PP), membrána - silikon, hadička - silikon, nádobky - polypropylen (PP)
Objem: 150 ml
Odsávání bez pomocí rukou: ano
Odsávání z obou prsů současně: ano
? Pokyny pro skladování mléka: /user/documents/upload/parameters/mceclip1.png
? Aplikace Medela Family a připojení k odsávačce Freestyle™ Hands-free: /user/documents/upload/parameters/mceclip0.png
nahradni-dily: true

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: