Medela Odsávačka mléka elektrická double Freestyle™ Hands-free

Kód: K101044160
Novinka
61 hodnocení
8 590 Kč
Skladem (>5 ks)

Freestyle™ Hands-free je nejmenší a první nositelná (in-bra) double elektrická odsávačka mateřského mléka Medela s funkcí Hands-free, která je navržena tak, abyste se během odsávání mohli věnovat jiným činnostem. Kompaktní odsávačka kapesní velikosti je samostatnou jednotkou, která umožňuje, aby se naše lehké sběrné nádobky diskrétně vešly do podprsenky a poskytly vám vynikající zážitek z odsávání bez použití rukou.

Detailní informace

Termín a cena doručení - * zde naleznete bližší informace ohledně doručení

Detailní popis produktu

Elektrická double odsávačka mléka Freestyle™ Hands-free

Noste ji společně s kojicí podprsenkou

Freestyle™ Hands-free je navržena pro maminky s aktivním životním stylem na cestách. Sběrné nádobky se pohodlně vejdou do většiny kojicích podprsenek.

Naprostá diskrétnost, pohodlí a komfort

S hmotností 76 g patří naše sběrné nádobky mezi nejlehčí na trhu. Nezatěžují ani nezahřívají vaše citlivé prsy, protože motor odsávačky je samostatná jednotka. Odsávačka je dostatečně kompaktní, aby se vám vešla do kapsy, takže máte volné ruce a můžete se věnovat všemu ostatnímu, co máte na seznamu úkolů.

Snadné sestavení a snadné čištění sběrných nádobek

To znamená, že je také nenáročná na váš rozvrh. Pouze ve třech krocích, takže montáž a čištění jsou rychlé, snadné a bez stresu. Navíc je možné je mýt v myčce nádobí, což zvyšuje pohodlí.

Průhledné součásti vás zbaví dohadů při odsávání

Díky průhledným nádobkám vám odsávačka Freestyle™ Hands-free poskytuje větší jistotu, že odsáváte správně. Průhledné nádobky usnadňují určit přesnou polohu bradavky a vy se tak okamžitě ujistíte, že mléko teče.

Medela Odsávačka mléka elektrická double Freestyle™ Hands-free

Více mléka, více pohodlí

Většina nástavců odsávaček mateřského mléka svírá úhel 90°. Nástavce Freestyle™ Hands-free jsou navrženy s naší výzkumnou technologií úhlu 105°, která vytváří přirozenější přilnutí a snižuje tlak na prsy, což vede k lepšímu odsávání mléka a většímu pohodlí.

Od společnosti Medela, která je důvěryhodným odborníkem na kojení již více než 60 let

Nová odsávačka mateřského mléka Freestyle™ Hands-free je vybavena dobře prozkoumanými technologiemi Medela, jako je například prsní nástavec s úhlem 105° a technologie 2-Phase Expression™. Je také vybavena novými sběrnými nádobkami Hands-free, které jsou unikátně navrženy tak, aby anatomicky vyhovovaly většině tvarů prsů a kojicích podprsenek.

1 odsávačka, 2 způsoby odsávání

Motor odsávačky funguje i s naším příslušenstvím PersonalFit Flex™². Pokud ho již máte, nebo byste s ním chtěli flexibilně odsávat, můžete využívat kompletní výhody, které vám přináší jejich bezproblémové propojení.

S odsávačkou mateřského mléka Freestyle™ Hands-free posouvá Medela odsávání na novou úroveň. Anatomicky tvarované sběrné nádobky se bez problémů vejdou do většiny kojicích podprsenek a byly navrženy tak, aby se daly sestavit v pouhých třech jednoduchých krocích. Kombinace prsních nástavců s úhlem 105° a technologie 2-Phase Expression® činí z odsávačky mateřského mléka Medela Freestyle™ Hands-free vynikající Hands-free zážitek.

Medela Odsávačka mléka elektrická double Freestyle™ Hands-free
Medela Odsávačka mléka elektrická double Freestyle™ Hands-free

Výhody double odsávačky Freestyle™ Hands-free

  • nositelné, velmi lehké sběrné nádobky patří k nejlehčím dostupným (76 g každá) a jsou navrženy tak, aby se pohodlně a diskrétně vešly do podprsenky
  • odsávačka Freestyle™ Hands-free kombinuje pohodlí s přenosností a pomáhá zaneprázdněným maminkám zvládat více úkolů najednou
  • motor odsávačky zůstává v kapse, místo aby Vás zatěžoval na prsech
  • anatomicky tvarované sběrné nádobky unikátně navržené tak, aby maximalizovaly odsávání mléka a pohodlí tím, že snižují tlak na prsní tkáň
  • snadné čištění a sestavení sběrných nádobek pouze ze tří dílů a v pouhých třech krocích, lze mýt v myčce nádobí
  • průhledný design, takže můžete snadno umístit bradavku do středu tunelu prsního nástavce a zkontrolovat, zda mléko teče
  • vestavěná baterie s možností dobíjení přes USB¹ pro pohodlné odsávání, ať jste kdekoli
  • propojení s aplikací Medela Family™ vám umožní vytvořit si osobní profil přizpůsobený vašim potřebám
  • technologie 2-Phase Expression™ napodobuje přirozený rytmus sání dítěte - nejprve rychleji, aby stimulovala tok mléka, a poté pomaleji, aby se mléko odsávalo efektivně a pohodlně

#tab-Balení obsahuje#

1 x Motor Freestyle™ Hands-free
1 x USB síťový adaptér 
1 x USB-C napájecí kabel
2 x Prsní nástavec Hands-Free™ velikost 21 mm
2 x Prsní nástavec Hands-Free™ velikost 24 mm
1 x Hadice Hands-Free™
2 x Sběrné nádobky 150 ml
1 x Návod k použití Freestyle™ Hands-free
1 x Quick Card - rychlý návod

#tab-Balení obsahuje#

Musím při odsávání sedět, nebo mohu být aktivnější?

Odsávačka mateřského mléka Freestyle™ Hands-free je vybavena sběrnými nádobkami, které lze umístit do podprsenky a je dodávána s integrovanou dobíjecí baterií, takže během používání nemusí být odsávačka připojena do zásuvky. Ať už se rozhodnete odsávat vsedě, při chůzi nebo při péči o dítě, Freestyle™ Hands-free vám umožní obě možnosti. Nádobky však nejsou určeny k používání v úplném předklonu nebo při intenzivním cvičení, protože v horní části nádobek je otvor (vylévací otvor), kterým by mohlo mléko vytéct.

Potřebuji speciální podprsenku, abych mohla používat sběrné nádobky Hands-free?

Při používání sběrných nádobek Freestyle™ Hands-free není speciální podprsenka nutná. Nádobky jsou navrženy tak, aby se vešly do většiny kojicích podprsenek.

Mám kontrolu nad stupněm podtlaku při stimulaci a odsávání?  

Odsávačka Freestyle™ Hands-free je navržena s technologií 2-Phase™ Expression společnosti Medela založenou na výzkumu. Ve stimulační i odsávací fázi si maminka může zvolit až 9 úrovní podtlaku.

Je odsávání z obou prsů účinnější?

Výzkumníci společnosti Medela zjistili, že při odsávání z obou prsů se získá v průměru o 18 % více mléka než při odsávání z jednoho prsu3.

Když jsou nádobky plné, mohu je vyprázdnit a pak pokračovat v odsávání? 

Ano! Když jsou nádobky plné, maminka může odsávání přerušit stisknutím tlačítka start/pauza na displeji, odsáté mléko přelít do lahvičky nebo sáčku vhodného pro uchovávání mateřského mléka a pokračovat v odsávání. Do každé sběrné nádobky Freestyle™ Hands-free se vejde 150 ml mateřského mléka.

Mám nadbytek mléka, vypne se odsávačka, když jsou nádobky plné?

Ne, systém Freestyle™ Hands-free se automaticky nevypíná, když jsou sběrné nádobky plné. Díky průhlednému designu sběrných nádobek a boční měrce však může maminka snadno sledovat, kolik mléka během daného odsávání zachytila, a v případě plných nádobek odsávání přerušit.

Čistí se odsávačka mateřského mléka Freestyle™ Hands-free snadno?

Odsávačka Freestyle™ Hands-free má pouze 3 části, které je třeba čistit, a byla navržena tak, aby bylo čištění snadné a vy jste mohli věnovat čas důležitějším věcem. Všechny části jsou navíc vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Jaká je velikost odsávačky? 

Odsávačka váží 273 g

Výška: 46 mm

Šířka: 67 mm

Délka: 144 mm

Jak dlouho vydrží baterie a potřebuji originální nabíječku?

Freestyle™ Hands-free je vybavena integrovanou baterií s možností nabíjení přes USB4 pro pohodlné odsávání ať už jste kdekoli. Vaši odsávačku mateřského mléka můžete používat v průměru osm 15minutových sezení, což vám zajistí přibližně 2 hodiny výdrže baterie mezi jednotlivými nabitími.

Potřebuji k používání odsávačky Freestyle™ Hands-free WiFi?

Ne, k používání odsávačky Freestyle™ Hands-free nepotřebujete být připojena k WiFi. Bez připojení k WiFi však může být funkčnost aplikace Medela Family™ omezena.

Mám aplikaci připojovat při každém odsávání? 

Ačkoli se doporučuje připojit se k aplikaci, abyste mohli přesně sledovat průběh odsávání, není nutné se připojovat pokaždé. Pokud se nemůžete připojit, při příštím připojení se vaše odsávačka mateřského mléka synchronizuje a automaticky přenese údaje o offline relaci odsávání do aplikace. Díky této funkci si můžete být jista, že kdykoli použijete odsávačku mateřského mléka Freestyle™ Hands-free, vaše data jsou uložena a mohou být vždy přenesena do aplikace.

Jaká je hmotnost sběrných nádobek Hands-free?

Odsávací nádobky Hands-free váží 76 g.

Kolik mléka pojmou sběrné nádobky Hands-free?

Do každé ze sběrných nádobek Hands-free se vejde 150 ml mateřského mléka.

Jak mohu čistit a sušit hadičky?

Odsávačka je vybavena uzavřeným systémem, takže při použití podle návodu se mléko nemůže dostat do hadičky. Vnitřek hadičky v žádném případě nečistěte ani neoplachujte. Vnější část hadičky lze v případě znečištění otřít vlhkým hadříkem.

Mohu ve sběrných nádobkách uchovávat mléko mezi jednotlivými odsáváními?

Ne. Nedoporučuje se uchovávat odsáté mateřské mléko v nádobkách. Když maminka ukončí odsávání, měla by odsáté mateřské mléko přelít do nádoby vhodné pro skladování mléka.  

Jak mohu po ukončení odsávání odsát mléko z tunelu prsního nástavce do nádobek?

Chcete-li ukončit odsávání, ještě za chodu odsávačky se předkloňte a zajistěte, aby se všechno mléko z tunelu prsního nástavce dostalo do sběrných nádobek. Jakmile v tunelu již není žádné mléko, zastavte odsávačku stisknutím tlačítka start/pauza.

Jak často musím čistit sběrné nádobky Hands-free?

Před prvním použitím a jednou denně je dezinfikujte a před prvním použitím a po každém použití je umyjte. Vždy nechte všechny části zcela vyschnout na čisté utěrce.

Mohu odsávačku Freestyle™ Hands-free vrátit, pokud si to rozmyslím?

Freestyle™ Hands-free je zařízení pro jednoho uživatele, proto jej z hygienických a bezpečnostních důvodů může používat pouze jedna osoba. To znamená, že jakmile dojde k porušení pečeti proti neoprávněné manipulaci, nebudete jej moci vrátit nám ani prodejci, pokud nebude vadný. Pokud jste obdrželi vadný nebo nefunkční přístroj, obraťte se na zákaznický servis společnosti Medela, abyste zjistili, zda máte nárok na záruční výměnu.

Reference

¹Používejte pouze síťový adaptér a napájecí kabel, který byl dodán s odsávačkou

²Díly PersonalFit Flex™ se prodávají samostatně, nejsou součástí Freestyle™ Hands-free

³Prime DK et al. Breastfeed Med. 2012; 7(6):442-447

⁴Používejte pouze síťový adaptér a napájecí kabel, který byl dodán s odsávačkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsávačky mléka
Kojím: ano, ne
Četnost použití: méně než 5x denně, příležitostně, více než 5x denně
Důvod k odsávání: navýšení laktace, odsávání mléka do zásoby, nekojím, pouze odsávám, úleva od bolavých bradavek, odsávání přebytků mléka
Hmotnost balení: 1 kg
Materiál bez bpa: prsní nástavec - polypropylen (PP), membrána - silikon, nádobky - polypropylen (PP)
Možnost zapůjčení: ne
Nastavitelný podtlak odsávání: ano (volitelných 9 stupňů intenzity vakua)
Objem: 150 ml
Odsávání bez pomocí rukou: ano
Odsávání z obou prsů současně: ano
Počet odsávacích cyklů: stimulační fáze 111/min, odsávací fáze 50-82/min
Provoz síťový: ano (vstup 100-240V, 50/60Hz, 0.4 A)
Stimulační fáze (2-fázové odsávání): ano
Typ: elektrická
Výkon: -45 až -245 mmHg (-60 až -327 hPa), 45 až 111 cpm
Záruka: 24 měsíců
? Pokyny pro skladování mléka: /user/documents/upload/parameters/mceclip1.png
? Aplikace Medela Family a připojení k odsávačce Freestyle™ Hands-free: /user/documents/upload/parameters/mceclip0.png
nahradni-dily: true

Čištění Medela Freestyle Hands-Free sběrných nádobek

Jak používat odsávačku mléka Medela Freestyle Hands-free

Nošení Medela Freestyle Hands-free sběrných nádobek

Odsávání mléka s odsávačkou Medela Freestyle Hands-Free

Sestavení Medela Freestyle Hands-Free sběrných nádobek

Ukončení odsávacího cyklu & skladování mléka s Medela Freestyle Hands-free

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: