Medela Odsávačka mléka elektrická Solo™ Hands-free

Kód: K101045514
Novinka
4 hodnocení
4 890 Kč
Skladem (>5 ks)

Jednoduchá. Efektivní. Hands-free.

Single elektrická odsávačka mateřského mléka Medela Solo™ Hands-free: ideální hands-free řešení pro praktické odsávání (in-bra odsávání). Naše elegantní, kompaktní a intuitivní odsávačka Solo™ v kombinaci se sběrnou nádobkou Medela Hands-free - anatomicky navrženou tak, aby podporovala efektivní odsávání mléka, velmi lehká* pro větší pohodlí a snadno čistitelná pouze ze tří částí.

* Pouze 76 g

Detailní informace

Termín a cena doručení - * zde naleznete bližší informace ohledně doručení

Detailní popis produktu

Medela Solo™ Hands-free

Ideální hands-free řešení pro praktické odsávání

Anatomicky tvarované sběrné nádobky unikátně navržené tak, aby maximalizovaly odsávání mléka a pohodlí tím, že snižují tlak na prsní tkáň.

Kompaktní a lehká

Snadno se vejde do kapsy nebo se přenáší díky své lehké kompaktní konstrukci a vestavěné baterii. V kombinaci se sběrnou nádobkou vás udrží mobilní, když to nejvíce potřebujete.

3 díly, snadno se čistí

Sběrné nádobky byly navrženy pouze ze 3 částí pro snadné čištění a montáž.

Medela Odsávačka mateřského mléka elektrická Solo™ Hands-free

Solo™ Hands-free je dodáváno s jedinečnou sběrnou nádobkou Medela, která nabízí:

  • Anatomický design: navržena tak, aby se přizpůsobila tvaru prsu a podpořila efektivní odsávání mléka a maximální pohodlí.
  • Ultra lehká: s pouhými 76 g patří k nejlehčím dostupným, navržená tak, aby se pohodlně a diskrétně vešla do podprsenky.
  • 3 díly, snadné čištění: snadno se sestavuje a lze ji mýt v myčce nádobí, díky čemuž je odsávání méně časově náročné.
  • Průhledný design: Snadno zkontrolujete, zda bradavku do tunelu prsního nástavce umisťujete správně, což zabraňuje tření a podporuje efektivní odsávání mléka. Průhledná nádobka vám pomůže pozorovat, kdy a jak mléko teče, a změřit objem na konci odsávání.  
  • Konektivita: Užívejte si automatické sledování díky propojení s aplikací Medela Family™ - vaším osobním asistentem, který poskytuje automatické sledování v reálném čase, personalizovaný, vědecky podložený obsah a také chytré nástroje a tipy pro odsávání.
  • Intuitivní ovládání: Díky pouhým 4 tlačítkům se odsávačka Solo™ Hands-free používá intuitivně a snadno se ovládá.
Medela Odsávačka mateřského mléka elektrická Solo™ Hands-free
Medela Odsávačka mateřského mléka elektrická Solo™ Hands-free

Noste ji společně s kojicí podprsenkou

Díky kompaktnímu a lehkému designu je odsávačka Solo™ Hands-free s nositelnou nádobkou na sběr mléka určena pro maminky, které potřebují mít při odsávání volnost pohybu. Nádobka odsávačky Solo™ Hands-free se pohodlně vejde do většiny kojicích podprsenek, což znamená, že můžete mít volné ruce a odsávat zcela bez obav, podívejte se na naši kojicí podprsenku 3v1 s technologií Adaptive Stretch™.

Navržena na míru i na funkčnost  

Jedinečný design vycházející z anatomie laktujících prsou, který nabízí skvělou oporu prsu, a to zejména ve spodní části, která obsahuje citlivou tkáň kde se tvoří mléko.1, 2

Více mléka, více pohodlí

Většina prsních nástavců pro odsávačky mateřského mléka svírá úhel 90°. Odsávačka Solo™ Hands-free je navržena s naší vědecky ověřenou technologií úhlu 105°, která vytváří přirozenější přilnutí a snižuje tlak na prs, což vede k lepšímu odsávání mléka a většímu pohodlí.3, 4

Naprostá diskrétnost, pohodlí a komfort

S hmotností 76 g patří naše sběrná nádobka Hands-free k nejlehčím dostupným. Solo™ Hands-free vás tedy nebude zatěžovat. Poskytuje vám flexibilitu, abyste se mohli věnovat všemu ostatnímu, co máte na seznamu úkolů.

Medela Odsávačka mateřského mléka elektrická Solo™ Hands-free

Snadné sestavení, snadné čištění

Stačí vyčistit pouze tři díly a pro ještě větší pohodlí je lze mýt v myčce nádobí.

Důvěryhodný odborník na krmení mateřským mlékem již více než 60 let

Společnost Medela vám přináší novou elektrickou odsávačku mateřského mléka Solo™ Hands-free single, která je jedinečně navržena tak, aby vyhovovala většině tvarů prsů a kojicích podprsenek.

Jedna odsávačka, dva způsoby odsávání

Flexibilita a svoboda volby způsobu odsávání. Nyní můžete v mžiku přejít z klasického (PersonalFit Flex™) na hands-free odsávání. Odsávačku Solo™ Hands-free rychle připojíte a začnete odsávat, čímž získáte vynikající zážitek z odsávání, kterému u společnosti Medela důvěřují miliony maminek.

PROČ HANDS-FREE SOLO™?

  • Ideální pro multitasking
  • Intuitivní ovládání - pouze 4 tlačítka
  • Snadné použití a čištění - pouze 3 části

Jak funguje odsávačka mateřského mléka Solo™ Hands-free?

Single elektrická odsávačka Solo™ Hands-free vám poskytne intuitivní a vynikající zážitek z odsávání. Tato malá, ale výkonná odsávačka má 9 nastavitelných úrovní podtlaku, díky kterým budete odsávat v pohodlí. Technologie Medela 2-Phase Expression™ napodobuje přirozený rytmus sání miminka - nejprve rychleji, aby stimulovala tok mléka, a poté pomaleji, aby odsávala - pro pohodlné a efektivní odsávání.

Vakuum se k prsu přivádí pomocí hadičky připojené k odsávačce. Proudění vzduchu mezi odsávačkou a hands-free nádobkou vytváří podtlak, který je aplikován na prs pro odsávání mléka. Mléko se pak shromažďuje v nádobce a po ukončení odsávání lze odsáté mléko z nádobky vylít do láhve nebo sáčku. Hands-free sběrná nádobka není určena ke skladování mléka.

Jak mohu nádobku připojit k odsávačce Solo™ Hands-free?

Hands-free sběrná nádobka se k odsávačce Solo™ připojuje pomocí hadičky.

Musím sedět, nebo mohu být aktivnější?

Solo™ Hands-free je skvělé pro odpočinek a chvilku volna, ale i pro chvíle, kdy musíte být na cestách. Ať už se rozhodnete používat odsávačku hands-free vsedě, při chůzi nebo při péči o dítě, odsávačka Solo™ Hands-free vám umožní všechny možnosti. Je dobré si uvědomit, že stejně jako u všech odsávaček není sběrná nádobka určena k použití při úplném předklonu nebo při cvičení, protože v horní části nádobky je otvor (vylévací otvor), kterým by mohlo mléko vytéct.

Potřebuji speciální podprsenku, abych mohla používat odsávačku Solo™ Hands-free?

Při používání Solo™ Hands-free není potřeba speciální podprsenka. Sběrná nádobka odsávačky je navržena tak, aby se vešla do většiny kojicích podprsenek.

Pro dokonalý zážitek z hands-free se podívejte na naši: Podprsenku 3v1 pro kojení a odsávání.

Kolik mléka pojme sběrná nádobka odsávačky?

Hands-free sběrná nádobka pojme až 150 ml mateřského mléka.

Jaká je hmotnost sběrné nádobky Hands-free?

S hmotností pouhých 76 g patří k nejlehčí dostupné a nezatěžuje vás.

Jak drží sběrná nádobka na prsu?

Sběrná nádobka Hands-free se nasazuje na prs uvnitř kojicí podprsenky. Přiléhavost podprsenky a podtlak vytvářený odsávačkou vytváří těsnění, které umožňuje, aby nádobka zůstala na místě během odsávání.

Potřebuji k používání odsávačky Solo™ Hands-free WiFi?

Ne, k používání odsávačky Solo™ Hands-free nepotřebujete WiFi. Odsávačka má možnost připojení k aplikaci Medela Family™ prostřednictvím Bluetooth®.

Aplikace Medela Family™ je váš osobní asistent, který poskytuje automatické sledování v reálném čase, personalizovaný, vědecky podložený obsah a tipy pro odsávání, virtuální úložiště mléka, spoustu chytrých nástrojů a interaktivních kontrolních seznamů.

Jak dlouho baterie vydrží a je k ní potřeba originální nabíječka?

S vestavěnou USB nabíjecí baterií Solo™ Hands-free můžete na jedno nabití baterie odsávat až 1,5 hodiny, což je v průměru až 6 odsávání.

K dobíjení baterie používejte pouze napájecí adaptér a kabel dodávaný s odsávačkou Solo™.

Mohu ze single elektrické odsávačky mateřského mléka Solo™ Hands-free udělat double odsávačku?

Ne, odsávačku Solo™ Hands-free není možné přeměnit na double odsávačku. Pokud byste se o to pokusili, mohlo by dojít k výrazné ztrátě podtlaku, což by ovlivnilo množství mléka, které je možné během odsávání odsát.

Funguje moje odsávačka Solo™ Hands-free také s klasickou odsávací soupravou?

Odsávačka Solo™ je kompatibilní také se soupravou Medela PersonalFit Flex™ (s lahvemi). Odsávačku můžete používat buď s nositelnou sběrnou nádobkou, která je součástí balení, nebo s klasickou sadou PersonalFit Flex™, kterou lze zakoupit samostatně.

Jak zjistím, jak dlouho mám odsávat při použití odsávačky Solo™ Hands-free? Co mohu udělat pro efektivní vyprázdnění prsu při odsávání?

Mnoho maminek necítí spuštění mléka, proto si na to dávejte při odsávání pozor. Až začnete pozorovat, že mateřské mléko kape do sběrné nádobky, budete vědět, že se tak děje.5

Vzhledem k tomu, že používáte odsávačku mateřského mléka s technologií 2-Phase Expression™, bude mít režim stimulace a režim odsávání. Stimulační režim trvá jednu minutu, ale jakmile uvidíte, že mléko vytéká podle popisu (viz popis výše), je důležité přepnout na fázi odsávání. Je to proto, že toto první spuštění mléka obvykle tvoří přibližně 36 % objemu mléka, takže využijete průtoku k získání většího množství mléka.5,6

Během odsávací fáze odsávejte mléko na maximální komfortní podtlak, což je nejvyšší nastavení odsávačky, které můžete použít, a přitom si zachovat pohodlí. Ve výzkumu bylo zjištěno, že tímto způsobem se odstříkává podobné množství mléka, jako během kojení.7,8

Chcete-li najít tu správnou úroveň, postupně zvyšujte podtlak odsávačky, dokud vám to nebude mírně nepříjemné, a pak jej o stupeň snižte. Odsávání mateřského mléka by nemělo bolet.

Odsávat by se mělo do té doby, dokud nebudete mít pocit, že jsou prsy dobře vyprázdněné, měkké a dokud mléko nepřestane téct. Neměly byste odsávat striktně určenou dobu. Jakmile se zásoby mléka ustálí (přibližně po čtyřech týdnech), můžete si začít přizpůsobovat počet minut odsávání, což vám může ušetřit drahocenný čas. Doporučuje se kontrolovat, zda vám přestalo téct mléko a jak se cítí vaše prsy, abyste určila konec odsávání. Některé maminky potřebují odsávat déle než jiné, a to kvůli počtu spuštění, které určuje, jak často a jak dlouho mléko teče.9,10 Opravdu úžasné je, že zatímco každá maminka má jedinečný vzorec toku, ten váš bude stejný při každém odsávání i při kojení.11

Je důležité si uvědomit, že pro uživatelku by mohlo být potenciálně snazší zapomenout, jak dlouho používá odsávačku nošenou v podprsence, když se věnuje více úkolům. Doporučuje se nepřetěžovat prsy a zbytečně neprodlužovat používání sběrných nádobek.

Mám kontrolu nad podtlakem při stimulaci a odsávání?

S 9 nastavitelnými stupni podtlaku v odsávačce Solo™ Hands-free máte plnou kontrolu nad stimulací i odsáváním a najdete si svůj maximální komfortní podtlak.

Je sběrná nádobka odsávačky přizpůsobitelná různým tvarům prsů?

Sběrná nádobka Hands-free je navržena v anatomickém tvaru, aby se pohodlně přizpůsobila většině prsů.

V jakých velikostech je sběrná nádobka Hands-free k dispozici?

Prsní nástavce pro sběrné nádobky Hands-free jsou dostupné ve třech velikostech: 21 mm, 24 mm a 27 mm pro maximální pohodlí a efektivní tok mléka během odsávání. Abyste zajistili správné padnutí prsního nástavce, podívejte se na našeho průvodce velikostmi. Prsní nástavec 24 mm je součástí balení Solo™ Hands-free. Ostatní velikosti jsou k dispozici k zakoupení samostatně.

Jak vybrat správnou velikost prsního nástavce?

Velikost prsního nástavce zvolte změřením průměru své bradavky. Nejlepší je zvolit velikost prsního nástavce, která je o něco větší než vaše bradavka.

Velikost 21 mm je určena pro menší bradavky do průměru 17 mm. Velikost 24 mm je určena pro větší průměr bradavky od 17 mm až do 20 mm.

Velikost 27 mm je určena pro bradavky o průměru větším než 20 mm.

Reference

1. Gooding MJ et al. J Ultrasound Med. 2010; 29(1):95–103.

2. Prime DK et al. 6th Academy of Breastfeeding Medicine Europe Conference, 18-20 May 2018, Rotterdam, Netherlands; 2018.

3. Sakalidis VS et al. Acta Obstet Gynecol Scand. 2020; 99(11):1561-1567.

4. Clinical study, Data on file (NCT02492139 compared to 90°).

5. Prime DK et al. Breastfeed Med. 2011; 6(4):183–190.

6. Kent JC et al. J Hum Lact. 2003; 19(2):179–186.

7. Kent JC et al. Breastfeed Med. 2008; 3(1):11–19.

8. Kent JC et al. Pediatrics. 2006; 117(3):e387-e395.

9. Kent JC et al. J Obstet Gynecol Neonatal Nurs. 2012; 41(1):114–121.

10. Prime DK et al. Breastfeed Med. 2012; 7(2):100–106.

11. Gardner H et al. Am J Hum Biol. 2017.

#tab-Balení obsahuje#

1x Solo™ Hands-free elektrická odsávačka mléka
1x Prsní nástavec Medela Hands-free™, velikost 24 mm
1x Membrána Hands-free™
1x 150 ml sběrná nádobka Hands-free™
1x Hadice Solo Hands-free™
1x Napájecí síťový adaptér s kabelem USB-C
1x Návod k použití Solo™ Hands-free

#tab-Balení obsahuje#

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsávačky mléka
Kojím: ano, ne
Četnost použití: méně než 5x denně, příležitostně
Důvod k odsávání: odsávání mléka do zásoby, úleva od bolavých bradavek, odsávání přebytků mléka
Hmotnost balení: 0,71
Hmotnost motoru s bateriemi: 0,25 kg
Materiál bez bpa: hadice - PVC, prsní nástavec - polypropylen (PP), membrána - silikon, sběrná nádobka - polypropylen, termoplastický elastomer
Možnost zapůjčení: ne
Nastavitelný podtlak odsávání: ano (volitelných 9 stupňů intenzity vakua)
Objem: 150 ml
Odsávání z obou prsů současně: ne
Počet odsávacích cyklů: 45 až 111 cpm
Provoz bateriový: ano (dobíjecí baterie Solo™ je součástí balení odsávačky)
Provoz síťový: ano (vstup 100-240V, 50/60Hz, 0.5A, výstup 10W, 5.0V, 2.0A)
Předpokládaná doba používání: dlouhodobě, krátkodobě
Stimulační fáze (2-fázové odsávání): ano
Typ: elektrická
Typ konektoru (nabíjení): USB-C
Záruka: 24 měsíců
? Pokyny pro skladování mléka: /user/documents/upload/parameters/mceclip1.png
nahradni-dily: true

Čištění Medela Hands-Free sběrných nádobek

Nošení Medela Hands-free sběrných nádobek

Sestavení Medela Hands-Free sběrných nádobek

Ukončení odsávacího cyklu & skladování mléka s Medela Hands-free

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: