Dne 26.6.2024 bude provoz naší společnosti zcela uzavřen z důvodu konání inventury. V tento den nebude probíhat expedice objednávek. Děkujeme za pochopení. Tým Medela

Medela Silikonový sběrač mateřského mléka

Kód: K101044202
Novinka
14 hodnocení
550 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

NOVÝ silikonový sběrač mateřského mléka Medela je skutečným pomocníkem při kojení a spořičem mateřského mléka. Silikonový sběrač mateřského mléka Medela s dvojitou ochranou proti vylití, šňůrkou a přísavnou základnou chrání každou vzácnou kapku mléka, aby vaše miminko dostalo vše!  

Snadno se používá - stačí přiložit sběrač mateřského mléka, známý také jako silikonová odsávačka mateřského mléka, k jednomu prsu a zároveň kojit z druhého prsu, abyste zachytili přirozeně unikající mléko.

Detailní informace

Termín a cena doručení - * zde naleznete bližší informace ohledně doručení

Detailní popis produktu

Vlastnosti a výhody Sběrače mateřského mléka Medela 

  • Dvojitá ochrana proti vylití: dvojitá ochrana díky zátce a víčku.
  • Klip na šňůrce: minimalizuje náhodné vylití a poskytuje klid při používání.
  • Bezpečná přísavná základna: přisaje se na rovném povrchu, aby se zabránilo převrhnutí při odložení.
  • Pohodlný: měkký silikonový prsní nástavec a tělo sběrače.
  • Snadné použití a čištění: 1dílná konstrukce.
  • Tichý a diskrétní sběrač mateřského mléka.
  • Lehký a přenosný, ideální na cesty: vezměte si jej s sebou kamkoli jako svého pomocníka při kojení.
  • Bezpečný pro vás i pro dítě: všechny části, které se dotýkají mateřského mléka, jsou vyrobeny bez BPA. Vyrobeno ze 100% potravinářského silikonu.
  • Pojme až 100 ml mateřského mléka.
  • Není odsávačkou mateřského mléka - sběrač mateřského mléka nebo silikonová odsávačka nevytváří žádné sací cykly, které by aktivně a účinně odstraňovaly mléko z prsu.
Medela Silikonový sběrač mateřského mléka

Dvojitá ochrana proti vylití, přísavná základna a šňůrka na krk

Náš silikonový sběrač mateřského mléka je navržen se vším, co potřebujete k zajištění bezpečnosti při sběru a skladování mateřského mléka. Dvojitá nepropustná zátka a víčko, přísavná základna a šňůrka na krk chrání před náhodným vylitím - aby vaše miminko dostalo vše. 

Dokonalý pomocník na cesty při kojení

Lehký a přenosný silikonový sběrač mateřského mléka Medela si můžete vzít s sebou kamkoli jako svého pomocníka při kojení! Silikonový sběrač mateřského mléka je jednodílný a lehký, takže jej snadno sbalíte do tašky, když jste na cestách.

Medela Silikonový sběrač mateřského mléka

FAQ - Často kladené otázky


K čemu slouží silikonový sběrač mateřského mléka?

Nový silikonový sběrač mateřského mléka Medela je navržen jako sběrné zařízení, které se používá v kombinaci s kojením za účelem sběru přirozeně unikajícího mléka z druhého prsu.

Jak funguje silikonový sběrač mateřského mléka?

Během kojení se prsy maminek často vyprazdňují (mléko teče) současně. Po přiložení silikonového sběrače mateřského mléka dochází k jemnému podtlaku, který využívá přirozeného spouštěcího reflexu a zachycuje mléko z druhého prsu.

Kdy mám používat silikonový sběrač mateřského mléka?

Mnoho maminkám při kojení z jednoho prsu uniká mléko z druhého prsu, silikonový sběrač mateřského mléka je navržen tak, aby zachytil mateřské mléko, které při kojení přirozeně uniká z druhého prsu, a zajistil, že každá kapka bude využita a nepřijde nazmar.

Jsou kojící a odsávací podprsenky stejné?

Naše nabídka zahrnuje kojicí a odsávací podprsenky, které mají různé vlastnosti, ale většina podprsenek je kompatibilní s elektrickým odsáváním. Podprsenka 3v1 pro kojení a odsávání je první podprsenka, která je speciálně navržena pro odsávání bez pomoci rukou s in-bra odsávačkami, elektrickými odsávačkami a pro kojení. 

Mohu silikonový sběrač mateřského mléka používat přes noc?

Se silikonovým sběračem mateřského mléka přiloženým k prsu nespěte. Přesto lze silikonový sběrač mateřského mléka používat kdykoli v kombinaci s kojením, ve dne i v noci.

Lze silikonový sběrač mateřského mléka používat při odsávání?

Ano, ačkoli primární použití sběrače je v kombinaci s kojením, silikonový sběrač mateřského mléka lze použít i v kombinaci s odsáváním z jednoho prsu.

Mohu silikonový sběrač mateřského mléka používat ve sprše?

Teplé obklady a sprchování sice mohou podpořit tok mléka, ale nedoporučuje se používat silikonový sběrač mateřského mléka při sprchování, protože byste mohli neúmyslně kontaminovat shromážděné mléko sprchovými gely/tělovými mýdly atd.

Jaký je rozdíl mezi silikonovým sběračem mateřského mléka a miskami k zachycení mléka?

Jak silikonový sběrač mateřského mléka, tak i misky jsou určeny k zachycení mateřského mléka, které uniká z druhého prsu. Misky k zachycení mléka mají zaoblený tvar a při používání musí být umístěny uvnitř košíčků kojicí podprsenky. Silikonový sběrač mateřského mléka má podlouhlý tvar a vytváří na prsu jemný podtlak, který drží na místě, když jsou košíčky kojicí podprsenky odepnuty.

Je silikonový sběrač mateřského mléka Medela podobný jako silikonové odsávačky jiných značek?

Ano. I když silikonový sběrač mateřského mléka Medela a silikonové odsávačky jiných značek fungují stejně, silikonový sběrač mateřského mléka Medela byl navržen tak, aby obsahoval tři funkce proti vylití: připínací šňůrku pro větší bezpečnost, přísavnou základnu proti převrhnutí a dvojitou ochranu proti vylití díky silikonové zátce a víčku!

Lze silikonový sběrač mateřského mléka použít ke skladování mateřského mléka?

Ano! Pro krátkodobé skladování lze v silikonovém sběrači mateřského mléka uchovávat mateřské mléko při použití kombinace silikonové zátky a víčka. Pro dlouhodobé skladování přelijte shromážděné mateřské mléko do skladovacího sáčku nebo láhve a uložte do chladničky nebo zmrazte. Další pokyny ke správným technikám skladování mateřského mléka naleznete v návodu k použití nebo v našem článku o skladování mléka.

Jak nejlépe vyčistit silikonový sběrač mateřského mléka?

Po každém použití jej umyjte ručně nebo v myčce nádobí. Silikonový sběrač mateřského mléka před prvním použitím a jednou denně dezinfikujte vyvařením ve vodě po dobu přibližně 3 minut nebo pomocí sterilizačních sáčků Quick Clean.

#tab-Balení obsahuje#

1x silikonový sběrač mateřského mléka

1x silikonová zátka

1x víčko

1x šňůrka s klipem

#tab-Balení obsahuje#

Doplňkové parametry

Kategorie: Odsávačky mléka
Kojím: ano
Důvod použití: únik mléka
Kojím/chci kojit: ano
Materiál bez bpa: silikon
Objem: 100 ml
Typ: manuální
Vhodnost použití: po porodu
EAN: 6973198430482
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: