Medela Suplementor - doplňkový kojicí systém

Kód: K101043649
Novinka
Neohodnoceno
1 620 Kč
Skladem (>5 ks)

Speciální doplňkový systém Suplementor (SNS) je kojicí pomůcka speciálně navržená tak, aby pomáhala matkám a rodičům při kojení/krmení z prsu tím, že dodává dítěti mléko, zatímco je krmeno z prsu / na prsou.

Více informací o doporučení Světové zdravotnické organizace ohledně délky kojení najdete na www.medela.com/who.

Detailní informace

Termín a cena doručení - * zde naleznete bližší informace ohledně doručení - OSOBNÍ ODBĚR JE DO ODVOLÁNÍ ZRUŠEN

Detailní popis produktu

Speciální doplňkový systém Suplementor (SNS) je laktační pomůcka, která se skládá z láhve naplněné mlékem, která se bezpečně připne na ramínko podprsenky, tričko nebo polštář. Zatímco je dítě přiloženo k prsu / hrudníku, tenká, ohebná hadička je umístěna vedle bradavky do úst dítěte a při krmení se uvolňuje řízený a stálý tok mléka.

Pro koho je určen doplňkový kojicí systém Suplementor?

Speciální doplňkový systém Suplementor (SNS) společnosti Medela mohou používat matky a rodiče, kteří si přejí dokrmovat mlékem u prsu / na hrudi, podporuje nekojící matky a rodiče včetně adoptivních, náhradních, stejnopohlavních, transgenderových a nebinárních rodičů, aby si vytvořili zkušenost s kojením / krmením na hrudi. Může být také použito pro kojence, kteří nemohou udržet podtlak dostatečně dlouho.

Jak se čistí doplňkový kojicí systém Suplementor, zejména hadička?

Speciální doplňkový systém Suplementor lze snadno čistit doma. Před prvním použitím a po každém použití očistěte všechny součásti v dostatečném množství teplé mýdlové vody, poté opláchněte čistou vodou a osušte čistým hadříkem nebo nechte uschnout na čistém hadříku. K účinnému a snadnému čištění hadičky použijte speciální čisticí pomůcku, kterou propláchnete hadičku teplou mýdlovou vodou (3x), poté čistou vodou (3x) a nakonec vzduchem, dokud nebude viditelně suchá. Láhev, víčko TwistLok, ventil a součásti víčka sterilizujte před prvním použitím a poté jednou denně ve vroucí vodě po dobu 5 minut nebo v mikrovlnné troubě pomocí sáčků Medela Quick Clean. Úplný soubor podrobných pokynů k čištění naleznete v našem návodu k použití.

Jak se používá doplňkový kojicí systém Suplementor?

Doplňkový kojicí systém Suplementor je speciálně navržen tak, aby se snadno používal. Po vyčištění, sestavení SNS (se zastaveným průtokem) a naplnění potřebným množstvím mléka připněte pomůcku bezpečně k ramínku podprsenky, topu nebo polštáři. Přiložte dítě k prsu / hrudníku. Po dobrém přisátí opatrně zasuňte tenkou ohebnou hadičku o délce 1,5 -2 cm do horního rohu úst dítěte podél bradavky. Otevřete průtokovou svorku, aby mohlo mléko vytékat. Pomocí gravitace a pokročilého odvzdušňovacího systému se dítěti při krmení uvolňuje kontrolovaný a stálý tok mléka. Další informace o používání SNS naleznete v našem návodu k použití.

Jak dlouho mohu doplňkový kojicí systém Suplementor používat?

Doplňkový kojicí systém Suplementor (SNS) je pomůcka pro opakované použití, která je vhodná pro opakované každodenní používání po dobu 3 měsíců. Další informace o tom, jak dlouho systém používat a kdy ukončit jeho používání, získáte od svého zdravotnického pracovníka.

#tab-Balení obsahuje#

Balení Doplňkový kojicí systém Suplementor:

  • 1x Láhev 150 ml (plastová bez BPA)
  • 1x Víčko TwistLok
  • 1x Víčko láhve
  • 1x Svorka pro regulaci toku mléka
  • 1x Hadička TwistLok
  • 1x Klip
  • 1x Kroužek
  • 1x Čistící pomůcka
  • 1x Návod na použití

#tab-Balení obsahuje#

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Důvod ke krmení: kojení střídané s krmením
Jednorázové použití: ne
Kojím/chci kojit: ano
Materiál bez bpa: láhev - polypropylen (PP), hadička - silikon
Objem: 150 ml
Opakované použití: ano
Podpora orofaciálního systému dítěte: ano
Předpokládaná doba používání: dlouhodobě, krátkodobě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: