Co nezapomenout s sebou do porodnice?

V prvních dnech po porodu jsou bradavky vystavovány velké námaze a tak mohou být nadměrně citlivé a bolestivé. Purelan je 100% lanolínová mast, která pomáhá obnovit přirozenou vláčnost pokožky a je bezpečná i pro dítě, takže ji před kojením nemusíte smývat.

 

TIP: Purelan můžete použít také na opařeniny, suché rty, nos, popraskané paty a na jiná suchá místa na pokožce Vašeho dítěte.

 

Kojení je výjimečný intimní zážitek pro maminku i dítě. Během prvního týdne mohou mít maminky citlivější bradavky. Medela hydrogelové polštářky nabízejí chladivou úlevu a ochranu citlivých bradavek, pokud začnou být bolestivé.

 

 
Zůstaňte v suchu po celý den s Medela prsními jednorázovými vložkami do podprsenky. Tyto pohodlné vložky jsou pod oblečením diskrétní. Jsou jednotlivě zabalené, což je velmi praktické a hygienické, když vyrazíte z domu, ať už na nákupy nebo do práce.

 

TIP: Medela nabízí také variantu ultratenkých jednorázových vložek, které jsou vhodné při menším úniku mléka.

 
Bezešvá podprsenka ideální na spaní pro těhotné a kojící ženy. Velice komfortní díky jemnému a prodyšnému materiálu.

 

 

Manuální 2-fázová odsávačka vhodná pro kojící maminky, které potřebují příležitostně odsávat. Lehká a praktická odsávačka na cesty. Ideální již do porodnice - poslouží jako rychlý pomocník v každé situaci v porodnici i doma.

Nově s prsním nástavcem PersonalFit Flex™, díky kterému můžete odsávat pohodlně a efektivně.